Hakkımızda

Biz kimiz

Menalux ev aletlerine özel toz torbası, filtre ve aksesuarlarında standartları belirleyen bir markadır. Her elektrikli süpürgeyi ve evi tazeleyen değiştirilebilir parçalar üretiyoruz. Bir şirket olarak misyonumuz, bakım sonrasının herkes için basit, güvenilir ve makul fiyatlı olmasını sağlamaktır. Bu, daha sağlıklı evler ve daha temiz bir dünya için yaptığımız güvenilir yeniliğimizdir.

Ürünlerimiz, dünyanın en büyük ev aletleri üreticilerinden birisi olan Electrolux tarafından üretilir. Ortak global varlığımız ve deneyimlerimiz bizi hem elektrikli süpürge hem de toz torbaları alanında en büyük şirketlerden biri haline getirdi.

Sağlıklı evler için yenilik

Her elektrikli süpürgeyi ve evi tazeleyen değiştirilebilir parçalar

Nerede yaşarsanız yaşayın, hangi elektrikli süpürgeyi kullanırsanız kullanın eviniz taze havanın olduğu sağlıklı bir ortama sahip olmalıdır.

İşte bu nedenle, kapalı mekanlardaki kirliliği azaltmak ve cihazların daha uzun ömürlü olmasını sağlamak için çeşitli markalarla uyumlu toz torbaları, filtreler ve aksesuarlar üretiyoruz.

Renk

Bu web sitesindeki her ürün ve ambalajı uygun markanın renkleriyle işaretlenmiştir.

Marka ve model

Elektrikli süpürgenizin marka ve model grubunu, elektrik süpürgenin arkasına bakarak bulabilirsiniz.

DURAFLOW™ Fresh malzeme

DURAFLOW™ Fresh malzeme

Menalux yüksek kaliteli toz torbaları DURAFLOW™ Fresh malzemeden yapılır.

Sahip olduğu son teknoloji ve mühendislik sayesinde temizlik sırasında ve sonrasında evinizde kötü koku oluşumunu önler. Daha uzun kullanım ömrü sunar ve toz torbası dolana kadar yüksek emiş gücünü korur.  DURAFLOW™ Fresh malzeme yüksel filtreleme seviyesini garanti eder ve ev ortamının daha sağlıklı olmasını sağlar.

Kötü kokuyla mücadele eder

DURAFLOW™ Fresh malzeme sayesinde kötü koku giderilir ve toz torbası daha uzun süre tazeliğini korur.

 

Menalux toz torbaları 3 katmanlıdır: 
Birincisi parçacıkları durdurur ve azaltır. 
İkinci katman doğal yağ içerir, böylece kokunun kalıcı olarak nötralize edilmesine yardımcı olur ve molekülleri yakalar. 
Üçüncü katman havanın temiz ve zararlı parçacıklardan arındırılmış olarak kalmasını sağlar.

%50’ye kadar daha uzun kullanım ömrü

Sentetik DURAFLOW™ Fresh toz torbaları, normal kağıt toz torbalarından %50’ye kadar daha uzun kullanım ömrüne sahiptir. Bunun nedeni, torbanın yapıldığı malzemenin gelişmiş toz tutma kapasitesine sahip olması ve aynı zamanda torba tamamen dolana kadar emiş gücünü sürekli yüksek tutabilmesidir.

Sağlıklı bir ev ortamı için üstün filtreleme

Üst sınıf sentetik DURAFLOW™ Fresh malzeme, optimum hava akışı ve kağıt toz torbalarından daha iyi filtreleme sağlar. Bu, DURAFLOW™ Fresh toz torbalarının alerjisi olan insanlar için ideal olması ve daha sağlıklı bir ev ortamı sunması anlamına gelir. Yenilikçi sızdırmazlık teknolojisinin kullanımı toz torbası tamamen dolduğunda hijyenik bir şekilde çıkarılmasını sağlar.

TÜV Onaylı kalite

Test edildi ve onaylandı!

 

Menalux sentetik toz torbalarının kalitesi, onayıyla bir ürünün kalitesini gerçek anlamda garanti eden TÜV Rheinland Group tarafından test edilmiştir. TÜV Rheinland Group, DURAFLOW™ Fresh malzemeyi şu kriterlere göre test edip onaylamıştır: emiş gücü, çalışma ömrü ve filtrasyon performansı.

 

Bu, DURAFLOW™ Fresh toz torbalarının kalitesinin ve güvenliğinin bağımsız, son derece saygın ve tüketicilerin güvendiği bir kurum tarafından test edilip onaylandığı anlamına gelir.