Menalux® Renk Sistemi

Menalux® Renk Sistemi

Doğru toz torbasını bulmak birçok tüketici için can sıkıcı bir işlemdir. Menalux® Renk Sistemi sayesinde bu sorunu çözmek çok kolay! Elektrikli süpürge markanızın hangi renkte olduğunu öğrenin.

Menalux® büyük elektrik süpürgesi markalarını altı grupta işler. Her marka grubuna belli bir renk ve 4 haneli bir kod verilmiştir. Her ambalaj ekranda bulunması ve okunması kolay 4 haneli kodu sahiptir.

Resim bir marka bulucu örneğidir, adı geçen markalar ülkeden ülkeye değişiklik gösterir.

Ekranda toz torbanızı bulmak çok kolay

Menalux® paketleri satış ekranında toz torbası kodlarının azalan sırasıyla soldan sağa sıralanmıştır.

Bu sayede ayrı renk aralıklarında dahi her renk kodu için düzenli bir ekran sağlanmıştır. Elektrik süpürgesi markanızın rengini ve ihtiyacınız olan toz torbasının numarasını öğrendiğinizde, Menalux ekranında arayışınıza uygun toz torbasını çok çabuk ve kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

Süpürgenizin marka ve modelini biliyorsanız 

Menalux web sitesinden süpürgenizin modelini öğrenin. "Toz torbası" kategorisini ve ardından süpürgenizin markasını, serisini ve modelini seçin. Gösterilen toz torbasına tıklayın, ilgili renge ve torba referansına bakın.

veya

Alfabetik sırayla Mağaza içi kılavuzdan veya marka ve model genel görünümünden süpürge modelinizi arayın, süpürge modelinizin yanında ilgili rengi ve torba referansını göreceksiniz. Sonrasında doğru renge gidin ve sayısal sıralamaya göre süpürge torbanızı bulun.

Elektrik süpürgenizin marka ve model adını süpürgenin arka kısmına bakarak bulabilirsiniz.